2396067
This product is no longer in stock
See other items like this one. prostate
| Color: | Blue |
| Brand name: | Satisfyer |
| For whom? | Man |
| Material: | ABS |
| Size: | 17.5 cm |
| Total Size | 16 - 18 cm |
| Length Insertable: | 10.5 cm |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Diameter: | 3.5 cm |
| Diameter | 3 a 4 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Firm |
| Operation: | Battery |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração |
| Available 15 minutes | Sim |
Grade
Manuela
2024-07-22
Prazeroso