It is a fantastic penis made of high quality vinyl, with a soft and real touch.
It has the shape of a vigorous penis with great detail, glans and veins, as well as a very soft touch.
Dare to explore new pleasures...
Explore options related to this product. realistic
| For whom? | Unisex |
| Size: | 19.5 cm |
| Total Size | 19 - 21 cm |
| Insertable Size | 15 - 20 cm |
| Area to stimulate: | Vaginal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração |
| Warranty | 2 Years |
| Available 15 minutes | Não |
Grade
Olívia
2026-04-08
Básico e muito bom.