D-230588
Feel The Difference! The King Cock Plus Triple Density dildo is made of new and improved Fanta Flesh material, making it stiff on the inside and soft on the outside. Every King Cock is responsibly crafted with compliant materials and carefully checked to match our top quality guidelines. You can enjoy every King Cock masterpiece with full confidence.
Extra information
Liked this? Discover products just like it. realistic
| Color: | Beige |
| Brand name: | King Cock |
| For whom? | Unisex |
| Material: | TPE |
| Size: | 19.5 cm |
| Total Size | 19 - 21 cm |
| Length Insertable: | 12.7 cm |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Diameter: | 4.3 cm |
| Diameter | 4 a 5 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Hipoalergénico |
| Warranty | 2 Years |
| Available 15 minutes | Não |
Grade
Pedro M
2026-04-13
Boa qualidade.