This brown vibrating dildo is the perfect companion for those looking for some sensual fun. You can also regulate the vibrations to your liking very easily, just by rotating the base controller while you feel its realistic veins along the entire axis.
If you like this, don’t miss these related items. realistic
| Color: | Brown |
| Brand name: | Baile |
| For whom? | Unisex |
| Material: | PVC |
| Size: | 23 cm |
| Total Size | 22 - 24 cm |
| Insertable Size | 15 - 20 cm |
| Area to stimulate: | Vaginal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração |
| Warranty | 2 Years |
| Available 15 minutes | Não |
Grade
MP
2026-04-13
Ótima experiencia de compra!
Grade
Ana
2026-04-08
Excelente experiencia! Recomendo