Love this product? Find more like it. all-dildos
| Color: | Beige |
| Brand name: | Mythology |
| For whom? | Unisex |
| Material: | Silicone |
| Size: | 16.5 cms |
| Total Size | 16 - 18 cm |
| Length Insertable: | 15 cms |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Diameter: | 3.5 cms |
| Diameter | 3 a 4 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Water resistant |
| Available 15 minutes | Não |
Write your review
mythology - flipper original dildo ejaculator
mythology - flipper original dildo ejaculator