D-219236
Em Stock
This incredible dildo has a venous shaft and multi-speed vibrations. Made from a high quality TPR material designed especially for huge orgasms.
Characteristics:
Love this product? Find more like it. realistic
| Color: | Pink |
| Brand name: | Baile |
| For whom? | Unisex |
| Material: | TPR |
| Size: | 21.5 cm |
| Total Size | 19 - 21 cm |
| Insertable Size | 15 - 20 cm |
| Area to stimulate: | Vaginal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração |
| Warranty | 2 Years |
| Available 15 minutes | Não |
Grade
Santos
2026-04-08
Tudo perfeito!