D-218756
Em Stock
Since realism is the best, here you have this fantastic curved vibrator with its flexible shaft, realistic glans and wider base for greater stimulation. Don't forget to take a dip with it, as it is waterproof and you can also turn bath time into time for pleasure.
Characteristics
Enjoy pleasurable stimulation like never before with this fabulous realistic.
If you liked this, you’ll love these too. realistic
| Brand name: | Baile |
| For whom? | Unisex |
| Material: | PVC |
| Size: | 24 cm |
| Total Size | 22 - 24 cm |
| Insertable Size | 20 - 25 cm |
| Area to stimulate: | Vaginal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração |
| Warranty | 2 Years |
| Available 15 minutes | Não |
Grade
Ana
2026-04-08
Excelente experiencia! Recomendo