D-218841
If you like to increase the intensity of penetration quickly and easily, the fantastic inflatable dildo made of TPR material imitating skin is what you need.
This long dildo inflates quickly with a manual pump. The practical valve guarantees that your dildo stays inflated during play and deflates quickly when you're done. We recommend that you insert the dildo before inflating it.
Discover more products in this category. dildos
| Color: | Beige |
| Brand name: | Baile |
| For whom? | Unisex |
| Material: | TPR |
| Size: | 15 cm |
| Total Size | 11 - 15 cm |
| Length Insertable: | 18.8 cms |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Diameter: | 4.3 cms |
| Diameter | 4 a 5 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Hipoalergénico |
| Warranty | 2 Years |
| Available 15 minutes | Não |
Grade
Dani
2025-08-21
Material de qualidade. Recomendo