Safe for the body, achieve more hygienic sexual relations with the 100% silicone anal douche.
Flexible hose with universal adapter, measure 30cm long.
Easily install in your bathroom, sink, or shower.
Made in Europe.
Explore similar items you might enjoy. anal-shower
| Brand name: | All Black |
| For whom? | Unisex |
| Size: | 27 cm |
| Total Size | Mais de 25 cm |
| Insertable Size | 20 - 25 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Water resistant |
| Available 15 minutes | Não |
Write your review
ALL BLACK - SHOWER ANAL SILICONE 27 CM
ALL BLACK - SHOWER ANAL SILICONE 27 CM