D-229175
By far, when size matter, Size Queen delivers with this top-of-the-line dildo, for use in self-masturbation or with your partner. Compatible with nearly all harnesses, the Size Queen 10inch will fully fulfill all of your wildest dreams.
Extra information
See more options you might also love. realistic
| Color: | Pink |
| Brand name: | Calexotics |
| For whom? | Unisex |
| Material: | TPR |
| Size: | 25.5 cm |
| Total Size | Mais de 25 cm |
| Length Insertable: | 25.5 cm |
| Insertable Size | Mais de 25 cm |
| Diameter: | 5 cm |
| Diameter | 5 a 6 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Hipoalergénico |
| Warranty | 2 Years |
| Available 15 minutes | Não |
Grade
R Carvalho
2026-04-08
Comprei alguns produtos e chegaram super rápido! Adorei o serviço!
Grade
Rosana
2025-08-22
Gostei muito!
Grade
Filipe A
2025-08-21
Qualidade, discrição e rapidez. Recomendo