| Color: | Pink |
| Brand name: | Toyz4Lovers |
| For whom? | Couples |
| Material: | Silicone |
| Size: | 22.5 cm |
| Total Size | 22 - 24 cm |
| Length Insertable: | 12 cm |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Diameter: | 4 cm |
| Diameter | 4 a 5 cm |
| Area to stimulate: | Clitoris |
| Flexibility: | Firm |
| Operation: | Battery |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração |
| Available 15 minutes | Sim |
Grade
Paula
2023-02-27
Bom material, tamanho e qualidade.