The Get Real Dong 18 cm. is a realistic penis designed to stimulate all your intimate points.
The design features carefully crafted details such as prominent pulsating veins along its smooth shaft and is etched in the shape of the body. made of phthalate-free PVC.
If you liked this, you’ll love these too. realistic
| Color: | Black |
| Brand name: | Get Real |
| For whom? | Unisex |
| Material: | PVC |
| Size: | 18 cm |
| Total Size | 16 - 18 cm |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Water resistant |
| Available 15 minutes | Não |
Grade
B Magalhães
2026-04-13
Qualidade 5*
Grade
A Fernando
2025-08-22
Bom material, acabamento e qualidade. Gostei muito