Find similar items to this product. inicio
| Color: | Purple |
| Brand name: | Mr Boss |
| For whom? | Couples |
| Material: | ABS |
| Size: | 9.5 cm |
| Total Size | Até 10 cm |
| Length Insertable: | 9.5 cm |
| Insertable Size | 5 - 10 cm |
| Diameter: | 3.5 cm |
| Diameter | 3 a 4 cm |
| Area to stimulate: | Vaginal |
| Flexibility: | Flexible |
| Operation: | Battery |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração |
Write your review
Bolas de Kegel Mr Boss Dumas