Love this product? Find more like it. all-the-vibrators
| Color: | Purple |
| Brand name: | Baile |
| For whom? | Couples |
| Size: | 23.5 cm |
| Total Size | 22 - 24 cm |
| Insertable Size | 20 - 25 cm |
| Area to stimulate: | Vaginal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração |
| Warranty | 2 Years |
| Available 15 minutes | Não |
Write your review
baile - flexi vibe sensual spine bendable vibrating dildo lilac 23.5 cm
baile - flexi vibe sensual spine bendable vibrating dildo lilac 23.5 cm