Enjoy the wonderful pleasure of anal stimulation with this super ergonomic silicone anal bead plug carefully designed for extra anal stimulation. It has a handle for easy handling and removal and is made of top quality silicone. Additionally, inside each ball, there is another weighted ball that provides extra pleasure when moving.
Characteristics:
Pretty Love manufactures products with demanding quality standards, all its products are designed in the United States and have a 1-year warranty on technical defects.
Shop for related items to this product. plugs
| Color: | Black |
| Brand name: | Pretty Love |
| For whom? | Man, Unisex, Woman |
| Size: | 12.5 cm |
| Total Size | 11 - 15 cm |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Function: | Sex and sex toys |
| Available 15 minutes | Não |
Write your review
pretty love - silicone anal balls 12.5 cm black
pretty love - silicone anal balls 12.5 cm black