D-242725
PRETTY LOVE BW-008143N
For that fully penetrated and deeply erotic feeling, this gorgeous double dildo vibrator will not let you down. This TPE dildo has a soft, lifelike feel and a realistic penis tip to stimulate you internally for intense pleasure. And you can enjoy the incredible feeling of two dildos at once.
This double dildo is smooth and flesh coloured with one longer and slimmer shaft and another thicker and more robust shaft, so you can experience deep and filling pleasure all at once.Recommended to use with lubricant.
FEATURES:
Check out related products if you like this one. dildos
| Color: | Brown |
| Brand name: | Pretty Love |
| For whom? | Man, Unisex, Woman |
| Material: | TPR |
| Size: | 20 cm |
| Total Size | 19 - 21 cm |
| Length Insertable: | 16 cm |
| Insertable Size | 15 - 20 cm |
| Diameter: | 4.2 cm |
| Diameter | 4 a 5 cm |
| Area to stimulate: | Anal, Vaginal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Ventosa, Double penetration, Water resistant |
| Available 15 minutes | Não |
Grade
MP
2026-04-13
Ótima experiencia de compra!