For extreme genital cleansing, this anal/vaginal shower allows you to enjoy your relationships with total hygiene. Use it before and after your anal and vaginal relations. Massage your vaginal area while you enjoy the water and get immediate stimulation
Made of Steel
Discover other products you’ll like. anal-shower
| For whom? | Unisex |
| Size: | 20 cm |
| Total Size | 19 - 21 cm |
| Insertable Size | 15 - 20 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Water resistant |
| Available 15 minutes | Não |
Write your review
METAL HARD - INTIMATE DOUCHE G-SPOT 20.10CM
METAL HARD - INTIMATE DOUCHE G-SPOT 20.10CM