This chrome metal collar locks with an included allen key. It has a shiny finish and can be used as a piece of jewelry to be worn publicly on the street. The collar has an O-ring to attach a carabiner chain, rope or any other bondage item.
It means that you can also introduce a toy to your submissive and tie it to the collar.
You can also simply attach a chain leash and walk him.
Made of high quality steel
Enjoy this? Check out other similar products. collars
| Color: | Silver |
| Brand name: | MetalHard |
| For whom? | Couples, Unisex |
| Size: | 18 cm |
| Total Size | 16 - 18 cm |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Flexibility: | Adjustable |
| Function: | Bondage |
| Available 15 minutes | Não |
Write your review
metal hard - bdsm necklace with ring 18cm
metal hard - bdsm necklace with ring 18cm