1276087
This product is no longer in stock
Check out related products if you like this one. masturbators
| Color: | Purple |
| Brand name: | Pretty Love |
| For whom? | Man |
| Material: | TPR |
| Size: | 8.6 cm |
| Total Size | Até 10 cm |
| Diameter: | 4.6 cm |
| Diameter | 4 a 5 cm |
| Area to stimulate: | Penis |
| Flexibility: | Elastic, Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Water resistant |
| Available 15 minutes | Sim |
Grade
Hugo
2023-10-18
Muito boa qualidade.