Browse similar options to this product. all-dildos
| Color: | Purple |
| Brand name: | Intense Fun |
| For whom? | Unisex |
| Material: | Silicone |
| Size: | 18 cms |
| Total Size | 16 - 18 cm |
| Insertable Size | 15 - 20 cm |
| Diameter: | 3.5 cms |
| Diameter | 3 a 4 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Water resistant |
| Available 15 minutes | Não |
Write your review
intense - silicone rick dual lilac
intense - silicone rick dual lilac