Explore similar items you might enjoy. chastity-male
| Color: | Brown |
| For whom? | Man |
| Material: | Silicone |
| Size: | 9 cm |
| Total Size | Até 10 cm |
| Diameter: | 3 cm |
| Diameter | 3 a 4 cm |
| Area to stimulate: | Penis |
| Flexibility: | Adjustable |
| Function: | Bondage |
| Available 15 minutes | Sim |
Grade
Sub T.
2023-02-14
Material confortável, fácil de usar e prático para limpeza.