D65-149097RJ
Em Stock
It is a fantastic small anal plug made of gelatin, with a very pleasant touch.
Measurements, 14.2 cm from the base x 3.9 cm wide
Dare to experience new pleasures!
Take a look at more products like this. plugs
| Color: | Red |
| Brand name: | Baile |
| For whom? | Unisex |
| Material: | Jelly |
| Size: | 14 cm |
| Total Size | 11 - 15 cm |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Water resistant |
| Available 15 minutes | Não |
Grade
Ana
2026-04-08
Excelente experiencia! Recomendo
Grade
S Luis
2025-08-27
Produto de boa qualidade.