D-218840
If you like to increase the intensity of penetration quickly and easily, the fantastic inflatable dildo made of TPR material imitating skin is what you need.
This long dildo inflates quickly with a manual pump. The practical valve guarantees that your dildo stays inflated during play and deflates quickly when you're done. We recommend that you insert the dildo before inflating it.
Shop for related items to this product. dildos
| Color: | Beige |
| Brand name: | Baile |
| For whom? | Unisex |
| Material: | TPR |
| Size: | 15 cm |
| Total Size | 11 - 15 cm |
| Length Insertable: | 15 cms |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Diameter: | 3.5 cms |
| Diameter | 3 a 4 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Hipoalergénico |
| Warranty | 2 Years |
| Available 15 minutes | Não |
Grade
RV
2026-04-13
Experiencia de compra muito boa! Entrega rápida.
Grade
Diana
2024-04-23
Como estav indecisa no tamanho vi este e nem sabi aque isto existai. Foi uma otima solução. Só precisei de encher um pouco mas quando quiser algo maior é só encher mais. A ventosa é muirto boa e adere bem para fazer tudo à vontade.